دردنـــــامه

زین آتش نهفته که در سینه من است، خورشید شعله‌ای است که در آسمان گرفت

دردنـــــامه

زین آتش نهفته که در سینه من است، خورشید شعله‌ای است که در آسمان گرفت

تنها ره سعادت
شهادت طلبی است

آقای روحانی! پیش از آن که خیلی دیر شود برگردید

شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۲، ۰۶:۳۲ ب.ظ

بسم الله العزیز

 

وَمَا لَکُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِینَ یقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَذِهِ الْقَرْیةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ وَلِیا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ نَصِیرًا

 

آقای روحانی

رئیس جمهور ایران

من به عنوان یکی از بندگان آزاد خدای متعال و به عنوان کسی که دوست می‌دارد از مرام آزادگان تاریخ یعنی امیرالمؤمنین علی علیه السلام و اباعبدالله الحسین علیه السلام پیروی کند و به عنوان میراث‌خوار مرد دلیر دوران حضرت روح الله و پیرو حضرت سید علی خامنه‌ای به اندازه خودم و به اندازه هر آنچه پروردگار تعالی به من از جان و مال عنایت فرموده و علی رغم سکوت ضعف‌آلود خیلی از مدعیان اصولگرایی و حزب‌اللهی‌گری به شما هشدار می‌دهم مذاکره با امریکا راهی بی‌بازگشت برای شماست.

مذاکره با کشوری که عامل قتل میلیون‌ها زن و مرد و کودک در ایران، عراق، افغانستان، لبنان، فلسطین، ویتنام، امریکای لاتین، افریقا، میانمار، بوسنی، مصر، تونس، لیبی، بحرین، یمن و البته سوریه و هزاران نقطه دیگر جهان است و میلیاردها نفر در سراسر جهان را به انواع مختلف اقتصادی و فرهنگی به اسارت خود درآورده و ظلم و فقر و تبعیض و فساد را برای بشریت به ارمغان آورده و خود را به خاطر بی‌خدایی و بی‌دینی‌اش قبله تاریخ معرفی می‌کند و از هر فرصتی برای تداوم دیکتاتوری و زورگویی‌اش نهایت سوء استفاده را می‌کند و به تمام این کارهایش افتخار نیز می‌نماید نهایت بی‌شرمی و به معنی تأییدی بر وجود ننگین و کارهای شرم‌آور آن کشور است که روی تاریخ بشریت را سیاه کرده است.

کاری نکنید که بار دیگر جنبش سربداران در این خطه دلیران راه بیفتد و عدالت‌خواهان نشان‌تان بدهند که نهضت حضرت روح‌الله بیش از همیشه زنده است و افراد حقیر و کوچک و انقلابی‌های فرسوده‌ای مثل شما و بزرگ‌ترهای شما چه در داخل و چه در خارج به هیچ وجه یارای مقابله با مردم انقلابی ایران را ندارند. هرگز خیال نکنید که به شما اجازه خواهیم داد با فشارهای‌تان و با سستی این به اصطلاح اصولگرایان اتفاقی مانند صلح امام حسن علیه السلام بیفتد. ما می‌دانیم این‌ها زمینه‌چینی برای عاشوراست. این بار نتیجه چیز دیگری خواهد بود و این را خواهید دید. اگرچه خود نیز نیک می‌دانید که تکیه بر باد داده‌اید وگرنه این چنین عجولانه دامن از کف نداده و به شیطان بزرگ - این وارث چنگیز و قارون و یزید - لبخند نمی‌زدید و به کمک او دل نمی‌بستید.

احتمالاً می‌دانید ولی بنا به طبع‌تان نمی‌پذیرید که رأی به شما رأی به سازش نبود، رأی نه به دیکتاتوری پنهان اصولگرایان بود - که رهبری هم امروز متذکر آن شدند - و منتظر خوردن تودهنی سختی اولاً از امریکا و ثانیاً از ملت ایران به خاطر این رفتارهای ذلت‌بار باشید. در تاریخ ایران سرنوشت انسان‌های ذلیل زباله‌دان تاریخ بوده است.

مبارزه ما با امریکا مبارزه تمام نیکی‌ها و عدالت‌خواهی‌های تاریخ با تمام شیطان‌ها و فرعون‌ها و دیکتاتوری‌های تاریخ است. مبارزه‌ای که برای زمینه‌سازی ظهور انجام می‌دهیم و هرگز در آن راه مانند شما شک نکرده‌ایم.

آقای روحانی!

ما عضوی از جامعه جهانی که رأس آن امریکا باشد نیستیم. ما نمی‌خواهیم عضو سازمان مللی باشیم که در آن ظلم‌پذیر نبودن حکومت‌ها گناه است. ما نمی‌خواهیم عضوی از جامعه جهانی باشیم که در آن کشتن کودکان بی‌گناه غزه و بیرون کردن میلیون‌ها خانواده بی‌گناه فلسطینی برای شکل‌گیری دولت یهودی رفتاری خشونت آمیز نیست ولی زندانی شدن یک روزنامه‌نگار خائن در ایران برایش عین فاجعه و نقض حقوق بشر است. ما نمی‌خواهیم عضو نظام اقتصادی جهانی باشیم که جهانی شدن آن تنها به معنی افتادن بازار کشورهای ضعیف به دست شرکت‌های غول‌آسای امریکایی باشد و چیزی جز فقر و وابستگی برای آن کشورها به ارمغان نیاورد. ما نمی‌خواهیم عضوی از سیستمی باشیم که خود در حل مشکلاتش سخت درمانده است و با نارضایتی‌های مدنی گسترده و ناتوانی‌های فراوان از مدیریت اقتصادی خویش و پیش‌بینی چند سال روبروی خود هم عاجز است و هر روز برای درمان مشکلاتش جنگی جدید راه می‌اندازد.

آقای روحانی!

مردم ما به شما به خاطر مذاکره با امریکا رأی ندادند. حتی اگر لحظه‌ای چنین فکری کرده‌اید بدانید متوهم شده‌اید و البته شاید خود را به توهم زده‌اید چرا که رأی 25 میلیونی این مردم به مخالف سرسخت‌تان را حتماً از یاد نبرده‌اید. 9 دی را دیده‌اید، جنگ را چشیده‌اید و با چشمان خود مشاهده کرده‌اید که این‌ها مردمی هستند که ظرفیت زندگی با حداقل امکانات را برای حفظ آبرو و شرف‌شان دارند مگر امثال شما کوتاه بیایند و طبل سازش بنوازند.

آقای روحانی!

شما جنگ نکرده قافیه را باخته‌اید. ضعف ندیده از خود ضعف و زردی نشان داده‌اید. هنوز چیزی از روی کار آمدن و روی خوش نشان دادن و خضوع و ابراز اعتماد شما نسبت به درگاه غرب نگذشته بود که امریکا و البته فرانسه مورد اعتماد شما ندای حمله به سوریه سر دادند. مگر دو سال نیست که در سوریه جنگ است؟ پس چرا تا شما آمدید طبل جنگ به صدا درآمد؟! ترسیدید و می‌خواهید امتیاز بدهید؟! بله آن‌ها از این ترس در وجود شما مطلع هستند. این اولین جایزه امریکا به کشورهای سازشکار است: ترس! و متوهم نشوید از این‌که ملت ایران ترسیده است، حتی آن‌هایی که غرب‌گرا هستند به جز معدودی از همکاران همیشگی شما از غرب نمی‌ترسند و شما در این مسیری که پیش گرفته‌اید سخت تنها هستید. هر چند مثل امروز با اتصال به باند قدرت و ثروت ده‌ها روزنامه رنگ و وارنگ راه انداخته باشید و تصویر خندان‌تان را در کنار پرزیدنت چاپ کنند و به خیال خودتان بغض فروخورده پابرهنگان را خفه کرده باشید.

آقای روحانی!

فکر نکنید نمی‌دانیم می‌خواهید به زور اسرائیل را به عنوان دشمن اصلی یعنی امریکا جا بزنید و این نبرد عظیم تاریخی را به آزاد کردن قطعه‌ای زمین محدود کنید. تا وقتی دنیا در دست زورگویان و زرمداران است ما حق نداریم پای از مبارزه بکشیم. وجود ننگی به نام اسرائیل تنها یکی از افتخارات غرب و امریکا در جنایت کردن علیه بشریت است اما تکلیف شما با صدها میلیون نفری که به انواع مختلف توسط این نظام جائر کشته و به زنجیر کشیده شده‌اند چیست؟ تکلیف شما با نظام اقتصادی تبعیض آمیز جهان چیست؟ تکلیف شما با استبداد سیاسی حاکم بر کره زمین چیست؟ تکلیف شما با خون شهیدانی که برای مبارزه با دشمنی که علیه ملت ما شوریده بود جان‌شان را فدا کردند چیست؟! اصلاً تکلیف شما با آن زن و مرد بی‌گناهی که در هواپیمای مسافربری هدف قدرت‌نمایی امریکا قرار گرفتند چیست؟! چگونه پاسخ خون آن‌ها را می دهید؟!

آقای روحانی!

فکر نکنید خانواده‌های شهدا و مظلومان سراسر جهان که با پوست و گوشت و خون‌شان تجاوزها و کشتارها و دسیسه‌های امریکا را تحمل کرده‌اند با این لبخندهای شما فراموشی می‌گیرند. نخیر! ما همان طور که می‌گوئیم و خواهیم گفت «مرگ بر امریکا» ندای «مرگ بر دوستان امریکا» را هم در سر داریم و سر خواهیم داد. شما خواهید دید که بصیرت ملت ایران لزوم این «نفرت مکتبی و الهی» را نشان می‌دهد و این بغض الهی را با تصور «دشمنی بیهوده تاریخی» که شما معرفی می‌کنید و خود را در جایگاه میانجی میان ملت ایران و دولت امریکا قرار داده‌اید جایگزین نخواهد کرد. چه این‌که در این راه خود امریکای جنایت‌کار بهترین خدمت‌کار است و بلاانقطاع جنایاتی مرتکب خواهد شد که سیاست‌های شما همانند دوره اصلاحات رسواتر از همیشه از کار بیرون خواهد آمد. و بدانید این بار که ملت ایران طعم شیرین هشت سال مقاومت سرفرازانه را بار دیگر چشیده است بسیار بر شما سخت‌گیرتر خواهد بود.

 

بعید می‌دانم گوش شما بدهکار باشد چرا که از عوامل فشار آمدن به حضرت امام جهت پذیرفتن قطعنامه خود حضرتعالی بوده‌اید ولی من‌باب مرور تاریخ برای ملت ایران چند کلمه از امام بزرگوار و رهبر عزیزمان در رابطه با امریکا و ارتباط برقرار کردن با آن برای شما نقل می‌کنم. به قول حضرت روح‌الله آن‌ها که خواب امریکا را در سر می‌پرورانند خدا بیدارشان کند. می‌دانم خواهش بیهوده‌ای است ولی حداقل دیگر از خط امام و از امام دم نزنید.

 • ما از خدا مى خواهیم که رابطه قطع بشود. ما ذلت را نخواهیم پذیرفت براى خاطر اینکه یک رابطه با یک ابرقدرت داشته باشیم . شرافتى نیست رابطه داشتن با امثال آمریکا، دولت آمریکا یک شرافت انسانى مع الاسف الآن ندارد که ما بخواهیم به واسطه آن شرافت انسانى اش با آن رابطه داشته باشیم. دولت آمریکا این است که دارید مى بینید که مظلوم را- دارد- در هر جا پیدا مى کند پوست مى کند، هر جا بتواند مى رود و بمب سرشان مى ریزد، هر چه بتواند ذخاء ر ملّت ها را مى برد، ما بخواهیم روابط با اینها داشته باشیم ؟ بهتر این است که ما با اینها روابط نداشته باشیم ، بهتر این است با آنهائى که مى خواهند ما را بچاپند رابطه نداشته باشیم تا یک وقتى که به خود بیایند. (صحیفه نور، جلد: 11، ص : 35)
 • مهمترین و درد آورترین مسأله‌اى که ملّت هاى اسلامى و غیر اسلامى کشورهاى تحت سلطه با آن مواجه است موضوع آمریکاست. دولت آمریکا به عنوان قدرتمندترین کشورهاى جهان براى بیشتر بلعیدن ذخایر مادى کشورهاى تحت سلطه ، از هیچ کوششى فروگذار نمى کند. آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. آمریکا براى سیطره سیاسى و اقتصادى و فرهنگى و نظامى خویش بر جهان زیر سلطه ، از هیچ جنایتى خوددارى نمى نماید. او مردم مظلوم جهان را با تبلیغات وسیعش که به وسیله صهیونیسم سازماندهى مى گردد، استثمار مى نماید. او با ایادى مرموز و خیانتکارش ، چنان خون مردم بى پناه را مى‌مکد که گوئى در جهان هیچ کس جز او و اقمارش حق حیات ندارند.( صحیفه نور، جلد: 13، ص : 83)
 • اینجانب مکرر گفته ام که تمام این سازمان ها و گروه ها براى طرفدارى از قدرتمندان به وجود آمده است و این جمعیت ها به دست قدرتمندان براى سلطه بر ضعیفان و مکیدن خون محرومان جهان بوجود آمده است، تا ببینند که به بهانه نجات جاسوسان چه نقشه اى براى ملّت مظلوم ما طرح کرده اند، تا ببینند و باور کنند که سازمان هاى کذائى آنجا که به نفع قدرتمندان و سرمایه داران بین المللى است حقوق مستضعفین را نادیده گرفته و جز براى سلطه آنان عملى انجام نمى دهد.(صحیفه نور، جلد: 12، ص : 60)
 • زبان این انقلاب و پیام این انقلاب پیامى بود و زبانى بود که نمیتواند و نمیتوانست - به طبع حال - در مرزهاى ایران منحصر بماند؛ یک مفهوم جهانى، یک حقیقت جهانى، یک حقیقت بشرى به وسیله‌ى انقلاب پیام داده شد که هر کسى در دنیا آن را بشنود احساس میکند که به این پیام دلبسته است. آن پیام چیست؟ اگر بخواهیم آن پیام را در شکل اجتماعى و انسانى آن در یک جمله بیان بکنیم: مقابله‌ى با نظام سلطه است؛ این پیام انقلاب است. نظام سلطه، نظام تقسیم دنیا به ظالم و به مظلوم است؛ منطق انقلاب که منطق اسلام است، «لا تَظلِمونَ وَ لا تُظلَمون»(۳) است؛ (بیانات در دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران 26 شهریور 92)

 

و السلام علی من اتبع الهدی

رونوشت به تمام مستضعفین جهان


پی‌نوشت: آماده تبعات قضایی این نوشتار از سوی قوه قضائیه اصولگرا هستم که تیغ‌شان همیشه به روی ما گشوده است و هشت سال در برابر بدترین توهین‌ها به دولت و نظام تقریباً ساکت بود

 • محمد مهدی میرزایی پور

نظرات  (۲۱)

احسنت
بسمه تعالی
سلام
برادر خدا قبول کنه، ایشالله زندان می بینمت!!!!!!!
خدا به خیر بگذرونه. متاسفانه چون روحانی برای حل مشکلاتش کاملا به خارج امید بسته، بعید نیست که حقوق ملت رو به ازاء ناچیزی به حراج بذاره.
سلام
به نظر مهمترین وظیفه الان حزب الله این است که برای مردم روشن بکند او دقیقا چه چیزی میدهد و چه چیزی میگرد.تجربه کار 10 سال پیش او را به مردم نشان دهد.

سلام برادر

احتمالاً هنوز سن شما به اندازه ای نیست که تمام جوانب صلح امام حسن را درک کنید. مشکل کشور ما این است که در مقاطعی اختیار امور را به دست انسانهای ناپخته ای مثل شما داده اند و امروز پس از سه دهه همان جوانهای خام اول انقلاب هم فهمیده اند که با تند روی های احساساتی خود دین ودنیای مردم را به ویرانی کشیده اند.
علی آقای پخته!
خیلی خامید اگر فکر کنید سن، ملاک درک جوانب صلح امام حسن است.
خیلی خامید اگر فکر کنید شما تعیین کننده صلح حسنی یا قیام حسینی هستید.
خیلی خامید اگر توهم کنید انقلابی گری یعنی تندروی های احساساتی.
و خیلی خامید اگر...
شما را ارجاع می دهم به سخنان مقام معظم رهبری در سال 79 درجمع جوانان:
امروز به برکت ملتِ هوشیاری مثل ملت ایران، به برکت افکار برانگیخته ای مثل افکار ملت ایران، به برکت انقلاب بزرگی مثل انقلاب اسلامی ایران، نه امریکا و نه بزرگتر از امریکا -اگر در قدرتهای مادّی باشد- قادر نیستند حادثه ای مثل حادثه صلح امام حسن را بر دنیای اسلام تحمیل کنند. این جا اگر دشمن زیاد فشار بیاورد، حادثه کربلا اتّفاق خواهد افتاد.
خدا شما را خیر دهد
ان شاء الله بقول رهبری، آقای رئیس جمهور «بفهمند که چکار می کنند» ...
متأسفانه نشانه ای از تعقل و عقلانیت در متن یافت نیافتم.
فحش نامه احساسی شما هیچ مانعی جلوی حرکت ملت ایجاد نخواهد کرد لذا خود را خیلی اذیت نکنید!
من که فعلاً با این کارهای دولت هنگ کردم! 35 سال جلوی استکبار نایستاده ایم که با یک حرف نرمش قهرمانانه سرمان کلاه رود!
سلام
نمیدانم چرا ناخواسته یاد خوارج ( یعنی اندیشه حاکم بر خوارج) می افتم  وقتی این متن را می خوانم. خدا دور کند تعصب را از انسان که هلاک می کند اندیشه عقلانی را. چنان سخن می گوید این نابخرد که انگار روحانی یا هر کس دیگری که چنین فکر میکند دشمن خدا و پیغمبر و دین و اسلام است. چنان از حقانیت بلا منازع دیدگاه خود می گوید که گویی آن دیدگاه، مطلق موازات را با اندیشه بزرگ پیامبر عزیز و مهربان و امیر موممنان علی دانا دارد. چرا عقل اینقدر مغفول مانده است در چنین سبکی از اندیشه!؟ چرا کیاست و تدبیر را مساوی با وا دادن و سازش ذلت بار تلقی می کنند؟ چرا عینک تعصب این افراد را غبار نمی گیرد و همیشه شفاف و تمیز است؟ چرا نمی شکند این عینک لامسب!؟ چرا خارج از مدار علی عالم، چنین قضاوت های زود هنگام بیهوده می کنند!؟ باشد مذاکره نکند این رییس جمهور روحانی بی سیاست!!  بوسنی و افغانستان و سودان و مصر و میانمارو یمن و غیرو غیره  شاید حالشان خوب شود. بگذارید آمریکا همچنان به کشتارش ادامه دهد. به زور گویی هایش ادامه دهد، نه اینکه در هشت سال گهر بار گذشته چنین نکرده بود! یعنی اگر کسی شبیه آقای احمدی نژاد این دوره رییس جمهور میشد آیا گذشته از اینکه دل کاتب نامه مضحک تهدید آمیز فوق خنک میشد، اتفاق دیگری برای زندگی دنیوی و اخروی مردم ایران می افتاد؟! البته که می افتاد بدبختی فزون می گشت و از چشم دین و مذهب دیدن این بدختی نیز افزون. کجایی ای پیامبر درون! نه از پیامبر بیرون و ظاهرمان، آن رحمه اللعالمین می آموزیم که چگونه با دشمن رفتار کنیم نه از پیامبر درونمان این عقل مظلوم خاک خورده! چنان غرق اندیشه سر به زیر انداخته ای شده اند که پایان جنگ را نیز که با مذاکره و هزار زحمت به دست آمد تا خون بیشتری ریخته نشود تا خرابی بیشتری ایجاد نشود را نیز غلط اندر غلط می دانند و تصمیم امام را ناشی از فشار غلط دیگران نه از روی مصلحت اندیشی و عاقبت نگری امام عزیز. همه را هم به خود می چسبانند از خدا و پیامبر و قران و امام را و زبانم لال بعضی وقتا انگار آنها را با مدار فکری خود هماهنگ می کنند نه خود را با محک آنها سازگار.
نمی دانم چرا این جماعت مردم ایران را مصادره کرده اند و چنان می گویند که آی روحانی! بدان که مردم ایران برای چه رای ندادند و برای چه رای دادند که انگار اینها تعیین می کنند مردم چه بگویند و چه نگویند! این آرامش به وجود آمده در جامعه بعد از انتخابات که ناشی از این بود که خیلی ها احساس کردند که ایرانی هستند و ایران صرفا برای امثال تو نیست، بد است؟ انگار از اینکه این افراد احساس ایرانی بودن کرده اند به قبای جنابعالی بر خورده است. آرامش در جامعه گویا آرامش از منافع شما را ربوده است. پدر جان من خب مردم شنیدند حرف های روحانی را و شنیدند که میگفت گیر کار ما کجاست، بعد تصمیم گرفتند و به او رای دادند. نمی گویم  الزاما گیر کار ما در مذاکره صرف با آمریکا است، مذاکره بخشی از سیاست بهبود وضعیت اسف بار امروز ما است که ناشی از بی خردی عده ای از گذشتگان است. عزیز من بعضی وقت ها نیاز نیست سگ هار را بکشی اگر درصدد دریدن تو بود، با دست خالی چه بسا که زورت نمی رسد، میشود با کیاست با انداختن تکه گوشتی او را آرام و حتی رامش کرد!
لا اقل کمی از حضرت آقا که دمش را میزنید پیروی عاقلانه کنید. حرفایش را مصادره به مطلوب نکنید. پس چه شد آن نرمش قهرمانانه؟
و چه می کشید امام حسن عزیز از دست اطرافیانش!

چرا نظر من نمایش داده نمی شود ؟

آقای خامنه ای باید افتخار کند اگر امام حسن (ع) اون را به عنوان غلام قبول کند.
سلام
خوب می‌شد اگر کمی فضای رسانه‌ای نزدیک به اسرائیل و همین طور ضد آن را در خارج از کشور کمی رصد می‌کردید(فرض می‌گیرم که توانش را دارید). در آن صورت به وضوح می‌دیدید بیشتری کشوری که در حال حاضر تحت فشار است و عکس‌العمل‌هایش به دست‌و‌پازدن شباهت دارد اسرائیل است. نگاه نکنید به چهار روزنامه‌ی so called اصلاح‌طلب داخلی که نه سر پیازند نه ته پیاز نه وسطش.
و در جواب رفیق ناشناسی که نظر خود را در قبال «وظیفه‌ی الان حزب‌الله» عرضه داشت، عارضم که: لازم نیست حزب‌الله به خودش زحمت بدهد. به اندازه‌ی کافی همان کاری که شما می‌خواستید را کرد و جوابش ۵۰.۷٪ درصد در انتخاباتی بود که ۱۳٪ از انتخابات قبل کمتر مشارکت عمومی برانگیخت. وقت است رفیق، وقت است که بنشینی و گیسو بگشایی!

و آخر دعواهم ان الحمدلله رب العالمین

با تشکر
سلام

به نظرم قضاوت عجولانه ای بود آقای روحانی گرچه به دنبال صلح با دنیاست اما قطعاً ذلت اسلام و ایران را هم نمی خواهد اگر امریکا بخواهد عزت ملت ما را خدشه دار کند قطعا ایشان هم جواب مناسبی خواهند داد. مردم ما نیز اگر همه مومن نباشند آزاده هستند تا رفاه را به قیمت شرف و عزتشان معامله نکنند. فکر می کنم با توجه به شرایط کشور کمی نیاز به تقیه در برخی مسائل بین الملل وجود دارد این به معنای عقب نشینی از مواضع نیست به معنای تدبیر برای قدرت یافتن و در آینده ضربه زدن به دشمن است به نظرم تفسیر فرمایش حضرت آقا یعنی "نرمش قهرمانانه" نیز همان تقیه باشد البته حساب شده.
همه می دانیم آمریکا تنها به دنبال منافع مادی خود است و ظالم است اما برای مقابله با آمریکا نیاز به قوی شدن داریم پس همگی در این مسیر تلاش کنیم رئیس جمهور هم تلاش خود را می کند تا زمینه برای تحقق این امر مهیا شود پس بهتر است به جای زیر ذره بین گرفتن حرکات و گفتار ایشان کار های خودمان را زیر ذره بین گرفته و اصلاح کنیم مطمئن باشید ایشان بدون هماهنگی با رهبری کاری نخواهند کرد

اللهم عجل لولیک الفرج
هستیم بر آن عهد که بستیم...
احسنت
 • در جستجوی حق
 • سلام

  یاد روز اعلام نتایج انتخابات افتادم  که همه بچه حزب اللهی ها تو شوک انتخاب آقای روحانی  علی رغم همه نظرسنجی ها بودند همه فکر میکردند بدترین وضع ممکن انتخاب آقای قالیباف است و...  وقتی آن شب متن پیام امام خامنه ای به مردم را شنیدم که فرموده بودند الان وظیفه همه انقلابی ها حمایت از رئیس جمهور است و مدارا و پرهیز از آشوب و... گفتم چقدر ما ها بیچاره و بی بصیرتیم که حضرت آقا دیگه به ماها هم اصول بدیهی و اولیه ای مثل مدارا و قانون گرایی و  عدم شتاب زدگی  در تصمیم گیری در مورد عملکرد دولت و  عدم نقد مغرضانه و.. را باید تذکر بدهند اما حالا میبینم مثل همیشه حضرت آقا اوضاع فکر ما دانشجویان را بهتر از ماها که داریم تو این فضا تنفس میکنیم  میشناسند

  کاری به درستی یا نادرستی متن شما ندارم  الان فقط روی سخنم با ادبیات شماست گذشته از این که همین نوع ادبیات باعث دور شدن اصول گرایان به قول شما دیکتاتور از عموم مردم شد این ادبیات مورد پسند ولی فقیهی که  خود را پیرو ایشان خواندی نیست پیشنهاد می کنم متن دیدار ایشان با دانشجویان در ماه رمضان امسال را بخوانید مخصوصا قسمتی که یکی از براداران بت شدت  مشغول شاخ و شانه کشیدن برای دولت و  حزبی کردن دانشگاه بودند که حضرت آقا فرمودند من معنای شدت را نمیفهمم شما که بلدید استدلال کنید چرا با این لحن و ادبیات

  این نوع  ادبیات  اگر لطمه به انقلاب و ولایت فقیه نزند (که متاسفانه زده!) به سود انقلاب نیست

  کاش کمی عقلانی و حلم مدار و مطابق موازین سخن میگفتید تا قابل بررسی و سنجش باشد و به تحلیل و فهم عمیق مد نظر آقا منجر شود...

  هستیم بر آن عهد که بستیم...
  مذاکره با اون خونخوار نجس چیزی جز ذلت نیست
  با سلام
  در وبلاگم ammariun.blogfa.com   مطلب شما را ، منتشر کردم
  دوست گرامی

  ما تجربه 8 سال جنگ را داریم که می توانست در همان سال اول با حکمت پایان یابد و حاصل آن چیزی جز کشته شدن جوانان و اتلاف سرمایه های دو کشور مسلمان و شیعه نبوده است و سود آن را غربی ها و مخصوصاً آمریکا واسرائیل بردند. عامل تداوم آن هم چیزی جز خائنان دلال و تند روهای احساساتی داخلی نبودند. امروز هم همان سناریو در مورد موضوع هسته ای در حال تکرار شدن است. افراد تند رو (دانسته یا نادانسته) بهترین ابزارها در دست دشمنان کشور بوده و هستند. اگر نمیتوانیم باری از روی دوش ملت برداریم. لا اقل مزاحم آنهایی که در حال بر داشتن بار هستند نشویم.  

  خداوند را شکر می کنیم که ریشه دروغگویان به ظاهر حقوقدان را در زمان کوتاه و به سادگی می زند.

  یکی از همین ضربات خداوند . ادعای جناب راستگو در متهم کردن مخالفانش به آن بود که می خواهند مردم را به زور به جهنم ببرند و حال آن که در سخنرانی این جناب در روز گذشته دیدیم که به مخالفانش گفت :  به جهنم بروید  :  یعنی همان چیزی را که به دروغ مدعی بود مخالفانش انجام می دهند . خودش با زبان خودش اثبات کرد که خودش انجام می دهد !!!

   

  خدا را شکر که دشمنان حق را از نادانان برگزید !!!

  خوبیش اینه که ٣ تا دشمن دیرینه تند رو و بی فکر تو یه سنگر بلاخره دیده شدن آدم حق باطل و میتونه بفهمه تندرو ها ایران اسرائیل عرب ها خدا شکر که همچین روزی و دیدیم 

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی